Lista graczy Punaball i ich numery gg

Go down

Lista graczy Punaball i ich numery gg

Pisanie by Wokinger on Wto 08 Gru 2009, 21:50


ns.
nick
zespół
numer gg
status
1 Wokinger Różowe Baletki 7946594
2 Kacity Różowe Baletki 9072045
3 Doman Swornegacie 9246155
4 Lukasz Rys Swornegacie 12440017
5 CalusS Mhrook & Zuoo 501900
6 Kimi Mhrook & Zuoo 9695644
7 Chipita Czerwone Kredki 7848424
8 Kangoo Czerwone Kredki 730138
9 Bulbinek Najgorsi z najgorszych 3960828
10 Szymek66 Najgorsi z najgorszych 9162856
11 QaroleQ - 1347158
12 Soplik - 591031
13 Pelbel Zielone Bambusy 1299163
14 Luis Zielone Bambusy 16275250
15 Vrona Xtreme Drivers 8244980
16 Krzychu Xtreme Drivers 1022215
17 Pikey Koledzy Sędziego 13656721
18 Lorakinho Koledzy Sędziego 3421696
19 Xcore Dajcie Wygrać 3329517
20 Arczi Dajcie Wygrać 2311722
21 Lukasz Swornegacie 6601718
22 Sebol Anonimowi Alkoholicy 9537682
23 Luki Anonimowi Alkoholicy 8727628
24 Majkel Mhrook & Zuoo 3204321
25 Fresh - 13598718
26 Korjaw - 1451340


Ostatnio zmieniony przez Wokinger dnia Pią 15 Sty 2010, 18:25, w całości zmieniany 8 razy
avatar
Wokinger
F1SL LEGEND
F1SL LEGEND

Liczba postów : 2751
Age : 26
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Re: Lista graczy Punaball i ich numery gg

Pisanie by Pikey on Wto 08 Gru 2009, 22:03

dziwna ta lista jakaś lora jest niedostępny a tutaj ma zaraz wracam Neutral
avatar
Pikey
kibic F1SL
kibic F1SL

Liczba postów : 145
Skąd : Kraina rozkoszy <3
Registration date : 06/06/2009

Powrót do góry Go down

Re: Lista graczy Punaball i ich numery gg

Pisanie by Wokinger on Sro 09 Gru 2009, 13:33

Możliwe, że czas aktualizacji powoduje tą różnicę.
avatar
Wokinger
F1SL LEGEND
F1SL LEGEND

Liczba postów : 2751
Age : 26
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Re: Lista graczy Punaball i ich numery gg

Pisanie by Krzychu on Czw 17 Gru 2009, 15:26

Sorry że dopiero teraz ale miałem problemy z netem,
1022215 :)

Krzychu
nowozarejestrowany
nowozarejestrowany

Liczba postów : 3
Registration date : 05/12/2009

Powrót do góry Go down

Re: Lista graczy Punaball i ich numery gg

Pisanie by Wokinger on Czw 07 Sty 2010, 19:41

W związku z coraz częstszymi sytuacjami polegającymi na nieobecności jednego gracza, lista została uzupełniona o potencjalnych graczy rezerwowych.
avatar
Wokinger
F1SL LEGEND
F1SL LEGEND

Liczba postów : 2751
Age : 26
Skąd : Chrzanów
Registration date : 20/11/2007

Powrót do góry Go down

Re: Lista graczy Punaball i ich numery gg

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach