strona główna | zapisy | regulamin | forum | download | klasyfikacja F1SL | VIDEO | F1SL StatS
Sezon IX - Klasyfikacja Indywidualna F1 Speed League
lp.nickzespół PKT
1MikeNike112842nu1141189
2Wokinger373323nu3ns12142
3Doman754116nu2ns23137
4Lanz681431nsns2nsns107
5Szymek66237258nu8466103
6KryHmen568567nu633496
7Shyguy4256155nu138ns572
8Pingu846784nu55nsns66
9Strike915nsns79179nsns43
10JonnOnsnsns99nsnu47ns728
11CalusS10101114131321110nsns21
12arsen36121110121111nu965ns21
13Bulbinek11ns13nsns103nsnsnsns16
14Popowitchns9nsnsns14nunsns7ns8
15Samnsnsnsnsnsnsnu1211888
16GR8Arjenns12911nsnsnsnsnsnsns2
17Sebol151312101012nsnsnsnsns2
18Pikeynsnsnsnsnsnsns10nsnsns1
19Flam1314ns1312nsnsnsnsnsns0
20Klikuy14ns14nsnsnsnunsnsnsns0
21Maciasnsnsnsns14nsnsnsnsnsns0
22Simmser696nsnsns15nsdsqdsqdsqnsnsns0
Sezon IX – Klasyfikacja Zespołowa F1 Speed League
lp. zespół barwy PKT
1McLaren21162740432303304333279
2Toro Rosso293726101630035351225255
3Red Bull282310281810012272320199
4HRT8427121525001800109
5Force India1218108011150401088
6Ferrari20017225620045
7Caterham000220012641036
8Sauber02100002816029
9Marussia11000018010021
10Williams000000010001
11Mercedes000000000000
nskLotus000000000000
Najbliższe wyścigi
Kalendarz F1 Speed League
Kalendarz SLEC (SERIA ZAWIESZONA)
Kalendarz SL WTCC (SERIA ZAWIESZONA)
Historia Speed Leagues
F1 Speed League - 1. sezon
F1 Speed League - 2. sezon
F1 Speed League - 3. sezon
F1 Speed League - 4. sezon
F1 Speed League - 5. sezon
F1 Speed League - 6. sezon
F1 Speed League - 7. sezon
F1 Speed League - 8. sezon
F1 Speed League - 9. sezon
F1 Speed League - 10. sezon
F1 Speed League - 11. sezon
F1 Speed League - 12. sezon
F1 Speed League - 13. sezon
GP2 Speed League - 1. sezon
GP2 Speed League - 2. sezon
GP2 Speed League - 3. sezon
GP2 Speed League - 4. sezon
GP2 Speed League - 5. sezon
WTCC Speed League - 1. sezon
WTCC Winners Speed League - 1. sezon
SL Le Mans Series - 1. sezon
Le Mans 2012
Le Mans 2013
Le Mans 2014
Formuła Polska - 1. sezon
F1 Speed League Classic
SL Race of Champions - 1. edycja
SL Race of Champions - 2. edycja
SL Race of Champions - 3. edycja
SL Porsche Supercup - 1. sezon
SL Porsche Supercup - 2. sezon
SL Porsche Supercup - 3. sezon
SL Porsche Endurance - 1. sezon
Rajdowe Mistrzostwa Polski Turbo Sliders